Të gjitha kategoritë

Blog

Shtëpi> Lajme > Blog

ITES Shenzhen 2023-Jiesheng Hardware-Info për ngjarjet

ITES Shenzhen është një platformë premium për industrinë prodhuese. 


Jeni aktiv në fushën e përpunimit të metaleve/precizionit, prodhimit të makinave, motoçikletave dhe pjesëve, 3C, IoT, optikë, gjysmëpërçues, mjekësi, die & myk, etj. 

1

HARDWARE JIESHENGështë një prodhues profesionist që fokusohet në personalizimin e pjesëve rezervë të harduerit me precizion të lartë me më shumë se 20 vjet përvojë.

Ne jemi ekspert në zgjidhje të ndryshme si pjesë makinerish, pjesë sensorë, pjesë motoçikletash, printer 3d dhe pjesë ruter cnc, pjesë auto, pjesë të pajisjeve elektrike, etj.
Ne kemi kaluar me sukses ISO9001:2015 dhe Certifikatat e MSA dhe Jabil, të cilët janë 500 prodhuesit më të mirë në botë. Me një mendim parësor, ne mund t'ju ofrojmë një shërbim me një ndalesë!


Përparësitë tona

1. Citoni në mënyrë efikase

Me efikasitet të lartë, ju mund të merrni fletë kuotimi në 1 orë.

2. Mostra L/T

Mostrat mund të jenë gati në 30 minuta, MOQ: 1 copë.

3. Kursimet e kostos

Çmimet konkurruese mund të minimizojnë koston tuaj

4. Ekipi i R&D

Një ekip profesional R&D me më shumë se 20 vjet përvojë. Ne mund t'ju ofrojmë të gjitha llojet e kërkesave të personalizuara.

5. Kontrolli i cilësisë

Kontrolli i cilësisë dhe inspektimi ndjek standardin e MIL-STD-105E AQL=0.65

 

Për kërkesat për takime në vend ose intervista me shitjet ose zhvillimin e produktit, na kontaktoni për të marrë një zgjidhje [email mbrojtur]

kthim