Të gjitha kategoritë

Jeasnn Industry Solutions

Jeasnn ofron në mënyrë profesionale zgjidhjen për pjesët metalike me precizion të personalizuar për ndriçim, pajisje sigurie, elektrike, pajisje mjekësore, printer 3D, ruter CNC, Sistemi i karburantit, Automobila, Hapësirë ​​ajrore, Biçikletë dhe Motor, Oli&Gas, Robotikë

kategori të produktit

Nëse jeni të interesuar për produktet tona, ju lutemi na kontaktoni

PSE ZGJIDHNI JEASNN

Specializuar në prodhimin e pjesëve rezervë të harduerit me precizion OEM/ODM 20 vjet

 • Kapaciteti i prodhimit
  01
  Kapaciteti i prodhimit

  Jiesheng Hardware, i cili është një prodhues profesional i pjesëve metalike me precizion të personalizuar me më shumë se 20+ vite përvojë. Ne jemi profesionistë në përpunimin CNC, bluarjen CNC, pjesët e tornimit CNC. Materiali duke përfshirë çelik inox, alumin, bronz, bakër, plastikë si ABS, PVC, POM, PTFE, etj. Cilësia dhe efikasiteti është premtimi ynë. Nëse keni nevojë të personalizoni pjesët, ne jemi partneri juaj i besueshëm..

 • Kontrollit të Cilësisë
  02
  Kontrollit të Cilësisë

  Ne kemi kaluar me sukses ISO9001:2015, IATF16949:2016 dhe auditimin e HAAS dhe Jabil, të cilët janë 500 prodhuesit më të mirë në botë. Kjo do të thotë se linjat tona të prodhimit kanë teknologji të avancuara që i japin precizion dhe saktësi prodhimi. Me pajisje të sofistikuara matëse dhe testuese në shtëpi, ne kontrollojmë të gjithë materialin dhe pjesët hyrëse për të përmbushur specifikimet tuaja.

 • Mbështetje për inxhinierë dhe dizajn
  03
  Mbështetje për inxhinierë dhe dizajn

  Një ekip profesional R&D me më shumë se 20 vjet përvojë. Ne mund t'ju ofrojmë të gjitha llojet e kërkesave të personalizuara. Ne mund t'i ndihmojmë klientët tanë me dizajne të prodhuara dhe t'u japim atyre këshilla për uljen e kostos.

 • Ora e mostrimit të mostrës
  04
  Ora e mostrimit të mostrës

  Mostrat mund të jenë gati në 30 minuta, MOQ: 1 copë. Ne kemi mbi 100 komplete makinerish të avancuara, të tilla si frezë CNC (Qytetar), qendra përpunimi me CNC, makina torno CNC, makina torno automatike precize dhe makina me vida. Tolerancat e produkteve mund të arrijnë +/-0.005 milimetër.

 • Dëshmi e Klientit
  05
  Dëshmi e Klientit

  Kemi kaluar me sukses ISO9001:2015, IATF 16949:2016 dhe çertifikatat e HAAS dhe SIEMENS, të cilat janë ndërmarrje të njohura. Ofroni zgjidhje konkurruese të pjesëve të këmbimit të harduerit me saktësi të personalizuar. Me një mendim parësor, ne mund t'ju ofrojmë një shërbim me një ndalesë!

 • Kapaciteti i prodhimit
 • Kontrollit të Cilësisë
 • Mbështetje për inxhinierë dhe dizajn
 • Ora e mostrimit të mostrës
 • Dëshmi e Klientit

KLIENTËT HAPPY

CHIRIS BROWNE

CHIRIS BROWNE

CHIRIS BROWNE

CHIRIS BROWNE

CHIRIS BROWNE

CHIRIS BROWNE

CHIRIS BROWNE

CHIRIS BROWNE

Lajme

Përmirësimi i pajisjeve! Përpunimi me CNC fuqizon prodhimin e metaleve me porosi
Përmirësimi i pajisjeve! Përpunimi me CNC fuqizon prodhimin e metaleve me porosi

Që nga zhvendosja në një fabrikë të re në tetorin e vitit të kaluar, kompania jonë ka prezantuar gradualisht 6 grupe pajisjesh përpunimi CNC për të përmbushur nevojat e porositjes së klientit, për të përmirësuar saktësinë, për të zvogëluar mbeturinat, për të kursyer kostot dhe për të siguruar cilësi.::Lexo më shumë

Cili është ndryshimi midis kthesës dhe bluarjes CNC
Cili është ndryshimi midis kthesës dhe bluarjes CNC

Siç e dini, në fabrikimin e pjesëve të përpunimit CNC, tornimi CNC dhe bluarja CNC dallohen si dy teknika të zakonshme të përpunimit. Në këtë udhëzues, do të fitoni një kuptim të thjeshtë të ndryshimeve midis tornimit CNC dhe bluarjes CNC.::Lexo më shumë

Zgjedhja e shërbimit të duhur të përpunimit CNC për projektin tuaj
Zgjedhja e shërbimit të duhur të përpunimit CNC për projektin tuaj

Përvoja është e barabartë me ekspertizën. Përpunimi me CNC është një proces i saktë dhe me çdo projekt, një kompani e përpunimit CNC fiton më shumë njohuri dhe aftësi. Një ofrues shërbimi me përvojë do të jetë i njohur me trajtimin e nevojave të ndryshme të përpunimit, duke reduktuar shanset e gabimeve dhe duke siguruar një proces më të qetë në përgjithësi.::Lexo më shumë

PARTNERËT tANË

Pajisjet Jiesheng, Bëjini produktet më të mira më të shpejta dhe më të sakta

kthim